Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
 
 
29.03.2024
КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «РОЗДІЛЬНАТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»

       Комунальне підприємство «Роздільнатеплокомуненерго»  за бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами Спільнотою "Ліга Кращих"  нагороджено почесною Статус-нагородою та Національним сертифікатом "Підприємство року 2023". КП «Роздільнатеплокомуненерго», відповідно до рішення Роздільнянської міської ради, є виконавцем послуг з теплопостачання на території м. Роздільна та...

Детальніше
 
14.03.2024
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЛУЦЬКА КАРТОННО-ПАПЕРОВА ФАБРИКА» - ПРИКЛАД БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ЛАУРЕАТ НОМІНАЦІЇ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ «2023»

       Спільнота «Ліга Кращих підприємств України» за вагомий внесок в розвиток економіки країни, сумлінну сплату податків,  досягнення високих економічних показників та бездоганну ділову репутацію по виду діяльності КВЕД 17.12 «Виробництво паперу та картону» нагородила Товариство з обмеженою відповідальністю «Луцька картонно-паперова фабрика» почесним званням «Підприємство року 2023».

 ...

Детальніше
 
07.03.2024
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРАНДМАЙСТЕР» - ПРИКЛАД БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ЛАУРЕАТ НОМІНАЦІЇ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ «2023»

       За вагомий внесок в розвиток економіки Країни, сумлінну сплату податків, досягнення високих економічних показників та бездоганну ділову репутацію, Товариство з обмеженою відповідальністю «ПОЖЕЖНО-ТЕХНІЧНЕ ПІДПРИЄМСТВО «БРАНДМАЙСТЕР» нагороджене почесним званням «Підприємство року 2023».

       Група компаній «BRANDMASTER» на теперішній час є бізнес-структурою із більш ніж 25-и...

Детальніше
 
07.03.2024
Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростишівської міської ради за бездоганну ділову репутацію було нагороджено почесним званням "Підприємство року 2023"

       За вагомий внесок в розвиток економіки країни, сумлінну сплату податків,  досягнення високих економічних показників та бездоганну ділову репутацію Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Коростишівської міської ради відзначено Спільнотою «Ліга Кращих» почесним званням «Підприємство року 2023» по виду діяльності КВЕД 86.21 «Загальна медична...

Детальніше
 
10.01.2024
ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МИКОЛАЇВСЬКА ЕЛЕКТРОПОСТАЧАЛЬНА КОМПАНІЯ» ЗА БЕЗДОГАННУ ДІЛОВУ РЕПУТАЦІЮ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»

       За результатами комплексного аналізу Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих», Товариство з обмеженою відповідальністю «Миколаївська електропостачальна компанія» нагороджена почесним званням «Підприємство року 2023».

       ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» - постачальник електричної енергії, що працює на всіх сегментах ринку електроенергії, для того...

Детальніше
 
05.01.2024
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОМПЛЕКС З ВИВОЗУ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ» ЗАВЕРШУЄ 2023 РІК І З ГОРДІСТЮ Й ОТРИМУЄ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»!

       За бездоганну ділову репутацію Комунальне підприємство «Комплекс з вивозу побутових відходів» визнано підприємством року в галузі дослідження й експериментальних розробках у сфері інших природничих і технічних наук!

       КП «Комплекс з вивозу побутових відходів» спеціалізоване підприємство критичної інфраструктури м. Харкова з питань збирання, перевезення (вивезення) побутових відходів уже...

Детальніше
 
02.01.2024
ПРАТ «ЗАПОРІЗЬКИЙ АБРАЗИВНИЙ КОМБІНАТ» - ПРИКЛАД БЕЗДОГАННОЇ РЕПУТАЦІЇ ТА ЛАУРЕАТ НОМІНАЦІЇ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ «2023»

       ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» за результатами комплексного індексного аналізу Міжнародним економічним рейтингом «Ліга кращих» визнано «Підприємством року 2023». ПрАТ «Запорізький абразивний комбінат» – єдиний виробник шліфувальних матеріалів в Україні та один з найбільших виробників абразивів у Східній Європі. Компанія була заснована в 1939 році і з тих пір є надійним...

Детальніше
 
26.12.2023
Групі компаній «Аптека Доброго Дня» ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2023»

       Група компаній «Аптека Доброго Дня» - це 721 аптека по всій країні, де представлено близько 16 тисяч найменувань продукції та працюють понад 4 тисяч співробітників.

 

       Повномасштабна війна змінила кожного, у тому числі великий бізнес. Стан здоров’я українців погіршився, тому «Аптека Доброго Дня» поставила за мету донести кожному клієнту, як важливо любити себе та...

Детальніше
 
23.02.2022
КНП «Центральна міська клінічна лікаря» Сумської міської ради ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       КНП «Центральна міська клінічна лікаря» Сумської міської ради – це багатопрофільний, ліцензований, акредитований на вищу категорію  сучасний медичний заклад, що є опорною лікарнею Сумщини та надає весь спектр медичних послуг.

       Лікарня заснована у 1974 році. На сьогодні у своєму складі має 14 стаціонарних відділень, дві поліклініки з денним стаціонаром, амбулаторное отортопедо-травматологічне...

Детальніше
 
21.02.2022
ДП «Олевський лісгосп АПК» визнано «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2021»

      Сучасна історія нашого підприємства починається з 2003 року, коли внаслідок реорганізації з’явилось дочірнє підприємство «Олевський лісгосп АПК». Проте, його історія сягає далекого 1976 року, коли лісові угіддя входили до міжрадгоспних лісгоспів. Згодом, з метою організації раціонального ведення лісового господарства, збереження лісового фонду, покращання охорони і відтворення лісів на базі ЖОКАП «Житомироблагроліс»...

Детальніше
 
11.02.2022
Дочірнє підприємство «Романівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       Дочірнє підприємство «Романівський лісгосп АПК» Житомирського обласного комунального агролісогосподарського підприємства «Житомироблагроліс» Житомирської обласної ради за вагомий внесок у розвиток економіки країни, лісового господарства та бездоганну ділову репутацію нагороджено почесним званням "Підприємство року 2021".

        Дочірнє підприємство «Романівський лісгосп...

Детальніше
 
04.02.2022
ТОВ «Преміум Дизайн ЛТД» визнано «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2021»

       Компанія «Преміум Дизайн» займається виробництвом та встановленням натяжних стель понад 13  років. За цей час сформувався професійний колектив однодумців, який здатний у найкоротші терміни виконати найскладніші завдання.

       Тищенко Вадим Владиславович  - засновник, одноосібний власник та керівник організації . Являється ідейним лідером, мотиватором та рушійною  силою розвитку...

Детальніше
 
12.01.2022
Комунальне некомерційне підприємство «Дрогобицька міська лікарня №1» Дрогобицької міської ради ОТРИМАЛА НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

 

 За результатами комплексного аналізу компанії Standard Chartered Rating GmbH International та Міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих" за вагомий внесок в розвиток охорони здоров'я нації та бездоганну ділову репутацію присвоєно почесне звання «Підприємство року 2021» Комунальному некомерційному підприємству «Дрогобицька міська лікарня №1»...

Детальніше
 
30.12.2021
Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради» – «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       Комунальне некомерційне підприємство «Вінницький обласний клінічний госпіталь ветеранів війни Вінницької обласної Ради» — це сучасна медична установа, де проводяться високоспеціалізовані хірургічні операції на внутрішніх органах та мікрохірургічні операції на органах зору, впроваджено всі види сучасних ендоскопічних досліджень.

       Впроваджено лікування вен нижніх кінцівок методом лазерної...

Детальніше
 
29.12.2021
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ АГРАРНЕ ПІДПРИЄМСТВО «КОЛОС-2» ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       ТОВ АП «Колос-2» було зареєстроване в 2003 році і спеціалізується на вирощуванні зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур; на виробництві продуктів борошномельно-круп’яної промисловості (борошно вищого і першого ґатунку, висівки) ;на оптовій торгівлі зерном; прийомом та , зберіганням, очисткою, осушкою, відправкою зерна автомобільним транспортом та ЖД транспортом. Доставкою борошна власним...

Детальніше
 
27.12. 2021
Компанії «L–STREAM LTD (LSM)» – ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       Компанія “L-Stream  Ltd“ — морське агенство нового покоління, що динамічно розвивається. Компанія була заснована у 2009 році.

      Головною метою агенства є надатння якісних послуги судноплавним компаніям і просування українських моряків на міжнародний ринок праці. 

      Інноваційні методи в політиці компанії роблять її  надійним партнером для...

Детальніше
 
09.12.2021
MOYO — «Підприємство року 2021»!

MOYO завершує 2021 рік з гордістю й отримує дві почесні нагороди.


       За бездоганну ділову репутацію наша компанія визнана підприємством року в галузі техніки та електроніки! Лідерів ринку щороку визначає спільнота «Ліга Кращих», яка проводить аналітику підприємств України вже 9 років. Бренд MOYO показав найкращі результати серед мереж магазинів техніки та електроніки за рейтингами попередніх років,...

Детальніше
 
07.12.2021
Nuga Best – триразовий володар нагороди «Підприємство року»

       Компанія Nuga Best третій раз поспіль, за підсумками 2019, 2020 та 2021 років, отримує престижну нагороду «Підприємство року» та Національний сертифікат-підтвердження. Це означає, що всупереч складній економічній ситуації, компанія Nuga Best демонструє стабільність та позитивну динаміку розвитку.  


Вдалий маркетинговий хід


       2005 року українці вперше почули...

Детальніше
 
04.10.2021
Державному науково-виробничому підприємству «Об’єднання Комунар» за бездоганну ділову репутацію присвоєно почесне звання «Підприємство року 2021».

       За результатами комплексного аналізу компанії Standard Chartered Rating GmbH International та Міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих",  Державному науково-виробничому  підприємству «Об’єднання Комунар»  за бездоганну ділову репутацію присвоєно почесне звання «Підприємство року 2021».

       ДНВП...

Детальніше
 
17.09.2021
Приватному акціонерному товариству «Коростенський завод МДФ» ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       Приватному акціонерному товариству «Коростенський завод МДФ» за бездоганну ділову репутацію та вагомий внесок в розвиток економіки країни присвоєно почесне звання  «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021» і  нагороджено Статус-нагородою, сертифікатом "Підприємство року 2021" та Міжнародним сертифікатом «The Enterprise of the Year-2021».

      Коростенський завод МДФ –...

Детальніше
 
03.09.2021
Приватне виробничо-торгівельне підприємство «Гольфстрім» ОТРИМАЛо НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

      В 2004 році в Україні з'явилося Приватне виробничо-торгівельне підприємство «Гольфстрім» та відповідна торгівельна марка «Гольфстрім». За 17 років ми перетворилися з невеликого сімейного бізнесу в успішне підприємство, в якому дружний колектив однодумців втілює головну мету: забезпечити ринок України свіжими та натуральними асортиментом з риби та морепродуктів високої якості.

       Сьогодні...

Детальніше
 
02.08.2021
Адвокатське об'єднання «Адвокатське бюро «ЮРГАЗЕНЕРГО» ВІДЗНАЧЕНО НАГОРОДОЮ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       За бездоганну ділову репутацію Адвокатське об'єднання «Адвокатське бюро «ЮРГАЗЕНЕРГО» нагороджено почесним званням «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021».
Адвокатського об'єднання “АБ “Юргазенерго” засноване у  2009 році у м.Харкові та на сьогодні має партнерів майже у кожному місці України. Співробітниками та партнерами Адвокатського об'єднання є юристи, які мають досвід роботи слідчими...

Детальніше
 
20.07.2021
ГК «Доброград» – «Підприємство року 2021»

         Компанія «Доброград» вже 10 років розбудовує передмістя Києва та зводить сучасні комплекси для комфортного життя. На рахунку компанії наступні успішно реалізовані проєкти: ЖК «Піонерський квартал», ЖК «Піонерський квартал 2», ЖК «Чорновола», ЖК «Українка», ЖК «Сакура», таунхауси «Best House».

 

         За...

Детальніше
 
08.07.2021
Харківська парфумерно-косметична фабрика «Аромат» отримала нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»

       Свою історію ТОВ "Аромат" розпочинає з грудня 1998 року, коли Блохіна Валентина Дмитрівна розпочала випуск 10 найменувань крему.

З того часу компанія стрімко росла і розширювала свій асортимент відповідно до зростаючих запитів споживачів і нових технологій. На сьогоднішній день компанія «Аромат» – один з провідних виробників косметики та парфумерії в Україні і входить в ТОП-5...

Детальніше
 
07.07.2021
ПП «Торос-Груп» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       Торос-Груп – провідний виробник ортопедичних виробів в Україні, продукція якого насьогодні представлена по всій Україні, а також у країнах СНД, Європи, Азії та США.

Компанія існує на ринку з 2000р. і вже отримала ряд перемог:

 2009р. – «Лідер галузі  2009»

2010р. –  «Лідер  економіки України»

2016р. –  «Вибір...

Детальніше
 
07.07.2021
НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «РЯТУВАЛЬНО-ВОДОЛАЗНА СЛУЖБА ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРРЯТВОД» відзначено нагородою «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

            29 серпня 2013р було створено Науково-виробниче підприємство «Рятувально-водолазна служба», а  07 грудня 2016 р. була змінена назва підприємства на Науково-виробниче підприємство «Рятувально-водолазна служба громадської організації «УКРРЯТВОД» (скорочено – НВП «РВС ГО «УКРРЯТВОД»).

           ...

Детальніше
 
24.06.2021
ООО «ЛЕГИОНТРАНС» ПРИЗНАНО «ПРЕДПРИЯТИЕМ ГОДА 2021»

LEGIONTRANS  - международная транспортно-экспедиционная компания по перевозке грузов . Мы оказываем полный спектр услуг по организации  перевозок "под ключ". Мы работаем  во всех странах СНГ, Юго-Восточной Азии, Ближнего Востока, Европы.  Благодаря профессионализму и большому опыту наших сотрудников компания предлагает конкурентные цены и гарантирует доставку грузов в срок. 

Основным видом деятельности нашей компании является...

Детальніше
 
24.06.2021
Товариство з обмеженою відповідальністю «КОРФАД» ПРИСВОЄНЕ ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2021»

       Фабрика KORFAD - українське підприємство, яке займається виробництвом збірних, щитових міжкімнатних дверей, використовуючи захисно-декоративне покриття Sincrolam (Італія), ПВХ (Німеччина), PET та поліпропілен (Японія).

       Ми виготовляємо двері з використанням новітнього європейського обладнання, передових технологій, високоякісних оздоблювальних матеріалів, що обумовлює бездоганну якість і при цьому доступну ціну...

Детальніше
 
24.06.2021
ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ПЛАЗЕР» ОТРИМАВ НАГОРОДУ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»

       ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧИЙ ЦЕНТР «ПЛАЗЕР» є членом Корпорації «УКРСПЕЦТЕХНОЛОГІЇ», яка об'єднує ряд науково-виробничих підприємств по розробці інноваційних технологій в області обробки і створення нових матеріалів, ресурсозбереження, енергозбереження та отримання нових видів енергії, екології, виробництва та просування на ринок обладнання для реалізації даних технологій, створення на їх основі високотехнологічних...

Детальніше
 
14.06.2021
ТОВ «МЕГАІНВЕСТБУД» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»

       ТОВ «МЕГАІНВЕСТБУД» створене у 2003 році. На сьогодні у компанії 12 успішно реалізованих обєктів і чітке бачення своєї місії: ми будуємо майбутнє, в якому самі хочемо жити.

       Надійність, чесність та компетентність – цінності, що лежать в основі діяльності компанії. Ці принципи ми втілили у кожній цеглині об’єктів, побудованих у різних сегментах: від житла економ-класу до класу Преміум. В...

Детальніше
 
12.04.2021
Профспілковому санаторію «Хмільник» присвоєне почесне звання «Підприємство року 2020»

     Профспілковий санаторій «Хмільник» за 60 років бездоганної ділової репутації на ринку санаторно-курортних послуг та вагомий внесок у розвиток української економіки та системи охорони здоров’янагороджено Міжнародною відзнакою «The Enterprise of the Year-2020» та званням «Підприємство року 2020». 

На сьогоднішній день санаторій "Хмільник" – це найпотужніший санаторний заклад...

Детальніше
 
16.03.2021
Будівельна компанія «Матла» - «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»

       За результатами комплексного аналізу компанії Standard Chartered Rating GmbH International та Міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих", Будівельна компанія «Матла» за бездоганну ділову репутацію отримала статус «Підприємство року 2020».

       ПП «Матла» - це стабільна компанія, яка динамічно розвивається та забезпечує...

Детальніше
 
19.002.2021
Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня №5» Сумської міської ради ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»

Статус-нагородою, сертифікатом "Підприємство року 2020" та Міжнародним сертифікатом «The Enterprise of the Year-2020» за бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Спільнотою "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, нагороджено Комунальне некомерційне підприємство «Клінічна лікарня...

Детальніше
 
15.02.2021
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЖИДАЧІВСЬКИЙ ЦЕЛЮЛОЗНО-ПАПЕРОВИЙ КОМБІНАТ» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020».

   ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЖИДАЧІВСЬКИЙ ЦЕЛЮЛОЗНО-ПАПЕРОВИЙ КОМБІНАТ» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020».
Згідно результатів комплексного аналізу за 2020 рік, та за бездоганну ділову репутацію Публічному акціонерному товариству «Жидачівський целюлозно-паперовий комбінат» присвоєно почесне звання «Підприємство року 2020». ПАТ «ЖЦПК» це потужний сучасний комплекс з повним циклом виробництва...

Детальніше
 
01.02.2021
Кредитна спілка «Нарцис» отримала нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2020»

     Кредитна спілка «Нарцис» надає фінансові послуги жителям Закарпатської області. У цьому році кредитна спілка  відзначає 20 - річчя діяльності. Якісні фінансові послуги, стабільність та фінансова надійність протягом всіх цих років є визначальними характеристиками Підприємства 2020 року, Кредитної спілки «Нарцис»  У часи економічних криз спілка жодного разу  не порушила умов договорів вкладів. Навіть більше, за...

Детальніше
 
14.12.2020
ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» ВИЗНАНО «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020»

ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» є одним з великих підприємств у будівельному комплексі України, що здійснює спорудження об'єктів енергетичного комплексу та транспортної інфраструктури по всій території країни. Засновано у 2005 році. Починало свою діяльність з будівництва Ташлицької ГАЕС, включаючи реконструкцію автомобільної дороги, частини траси Р-06 довжино 7,5 км. З 2006 року почалась робота на найбільшому будівництві в Україні Дністровській ГАЕС....

Детальніше
 
27.11.2020
ТОВ «Джентерм Україна» - «Підприємство року 2020». Вірний шлях розвитку приносить результат!

ТОВ «Джентерм Україна» (правонаступник ТОВ «ВЕТ Аутомотив Україна»), є підприємством з 100% іноземною інвестицією, яке створене у м. Виноградів у грудні 2004 року, за період діяльності стало одним з найбільших роботодавців та платників податків в Закарпатській області, а також основним бюджетоутворюючим підприємством  Виноградівського району.

           ...

Детальніше
 
24.11.2020
КОМПАНІЯ ЗІ СВІТОВИМ ІМЕНЕМ «СИНГЕНТА» (SYNGENTA) — ВИЗНАНА «ПІДПРИЄМСТВОМ РОКУ 2020» В УКРАЇНІ.

Сингента» (Syngenta) — лідер агробізнесу світового масштабу у сфері виробництва високоякісних засобів захисту рослин та насіння.

«Сингента» у її сучасному вигляді — молода компанія, яку засновано на давній виробничій традиції, що налічує понад 250 років.  Нині ми об'єднуємо понад 28 000 фахівців у 90 країнах світу задля досягнення однієї мети: розкрити потенціал рослини.

Керівництво...

Детальніше
 
20.11.2020
ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» визнано «Підприємством року 2020»

ТОВ «Глобинський м’ясокомбінат» за результатами комплексного індексного аналізу визнано «Підприємством року 2020».

 

«Глобино» — один із провідних виробників ковбасних та м’ясних продуктів на ринку України. Історія компанії починається з 1998 року. За цей період підприємство зарекомендували себе як один із найкращих виробників м’ясної продукції в...

Детальніше
 
13.11.2020
Європейський Стоматологічний Центр - приклад бездоганної репутації та якісних послуг

Європейський Стоматологічний Центр - це стоматологічна клініка в Києві, команда якої складається виключно з висококваліфікованих фахівців, основним завданням яких є швидке і безболісне рішення зубних проблем будь-якої складності. Багаторічний досвід роботи і використання новітнього високотехнологічного обладнання виступають гарантом досягнення, по істині, голлівудської посмішки, навіть в тих випадках, коли у пацієнта повністю відсутні зуби.

У своїй практиці...

Детальніше
 
19.10.2020
ГРУПА КОМПАНІЙ «Н-ІНВЄСТ» - «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2019»

Група компаній "Н-Інвєст" визнана однією з кращих будівельних компаній та нагороджена почесним званням "Підприємство року 2019"!

 «Н-Інвєст» - це найбільший забудовник міста Миколаєва. Але головне, що ви повинні знати про «Н-Інвєст» - це нерухомість із надійних рук. 

Вони не бояться труднощів та беруть до роботи ті об’єкти, які інші обходять стороною, прагнуть зробити...

Детальніше
 
17.08.2020
ГК «Доброград» – «Підприємство року 2019»

      Група компаній «Доброград», девелоперська компанія, яка займається зведенням сучасних житлових комплексів у передмісті Києва з 2011 року, увійшла до Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" та отримала нагороду «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2019».

     Серед успішно реалізованих проєктів компанії: ЖК «Піонерський квартал», ЖК «Сакура», ЖК...

Детальніше
 
05.12.2019
ОНОВЛЕННЯ ТА ПЕРЕЇЗД НА НОВИЙ ХОСТИНГ НАШОГО САЙТУ "ЛІГА КРАЩИХ"

7 грудня 2019 року наш інтернет портал, отримавши новий дизайн та покращену систему пошуку у відображенні рейтингу Лідерів Економіки України, переміщується на новий більш швидкий хостинг.

Оновлений сайт "Ліга Кращих" отримує нову адресу, а саме - "businessukraine.biz.ua".

Для користувача це означає:

- можливість більш швидкого завантаження сторінок,

- більш швидкий пошук підприємства у рейтингу Кращих...

Детальніше
 
03.10.2019
10 КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ДЛЯ ОЦІНКИ ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ З ДОСВІДУ США

Чому в питаннях, що стосуються ділової репутації варто орієнтуватися на Західних підприємців? Уже хоча б тому, що їх досвід в цій області обчислюється сотнею з гаком років.

Погляньте, наприклад, на 10 ключових факторів, які обов'язково враховуються американськими фахівцями при оцінці ділової репутації підприємства.

Етична сторона. Єдність поглядів допомагає перетворити клієнтів в справжніх друзів. Але тільки, якщо компанія реально...

Детальніше
 
26.09.2019
ТОВ ГРУПА ОХОРОНИ БІЗНЕСУ "МЕРКАТУС" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018"

Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018" за бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики України, нагороджено Товариство з обмеженою відповідальністю "Група охорони...

Детальніше
 
10.09.2019
НОВИЙ СЕЗОН «РЕЙТИНГИ 2019» — НОВИЙ ДИЗАЙН СТАТУС-НАГОРОДИ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ»

Дозвольте собі бути Лідером !!!

Зустрічаємо новий сезон "Рейтинги 2019" з новою нагородою! Статус-нагорода «Підприємство року 2019» - спеціальна почесна нагорода, вручається виключно підприємствам, які увійшли до ТОП компаній за результатами проведеного рейтингування.

Статус-нагорода «Підприємство року»:

- фіксує головні досягнення підприємства за минулий рік,

- формує імідж...

Детальніше
 
09.09.2019
СВЯТКУВАННЯ 10-ОЇ РІЧНИЦІ ГРУПИ КОМПАНІЙ «ХАТІСА» З УРОЧИСТИМ НАГОРОДЖЕННЯМ!

24 травня 2019 року в банкетній залі «Братислава» в м.Київ відбулась Урочиста Церемонія нагородження на честь 10-ої річниці Групи компаній «Хатіса».

Кожне підприємство із сім’ї «Хатіса» було відзначене від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» почесною нагородою «The Enterprise of the Year 2018»» за бездоганну ділову репутацію, досягнення переваг над конкурентами та здобуття...

Детальніше
 
28.08.2019
ТОВ ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО "ДОСВІД" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018"

ТОВ "Охоронно-детективне агентство "Досвід" нагороджено Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018"

За бездоганну ділову репутацію та досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики...

Детальніше
 
12.07.2019
ЦІКАВЕ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ!

Ділова репутація бізнесу починається з ідеології компанії. Маючи ідеологію успішного підприємства необхідно грамотно підходити до створення, розвитку та обліку репутації компанії. Найвідоміші підприємства світу знають історію своїх компаній, до того ж історія великих держав відома саме через відомі компанії з досконалою діловою репутацією.

Ліга Кращіх з 2012 року веде облік ділової репутації підприємств України. Статус "Підприємство року" - це облік...

Детальніше
 
11.05.2019
ЗУСТРІЧАЙМО ЛІТО З ГАРНИМ НАСТРОЄМ ТА В ДРУЖНІЙ КОМПАНІЇ!

Попереду літо - саме той період, коли всі мріють про відпуску....

В цей момент важливо, як ніколи, об'єднати колектив в більш дружню команду та показати кожному з членів єдиної команди, що він вносить важливий вклад в розвиток підприємства! Статус-нагорода "Підприємство року" - це яскравий привід для маленького літнього корпоративу, де кожен відчує свою причатність к великій справі і місії підприємства!

Здобутків Вам та розвитку!

Завжди...

Детальніше
 
18.02.2019
СВЯТКУВАННЯ 14-ОЇ РІЧНИЦІ КОМПАНІЇ "НОВЕ ЖИТТЯ" З ВРУЧЕННЯМ СТАТУС-НАГОРОДИ "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018"

19 січня 2019 року відбулося урочисте святкування 14 річниці компанії НОВЕ ЖИТТЯ за участі ЧК Ордена Діамантових Директорів, в Центрі культури і мистецтв Національного Технічного Університету КПІ, м. Київ. Компанії були вручені важливі державні нагороди, що підтверджують лідируючі позиції на ринку, висока якість продукту і професіоналізм партнерів.

Одна з найважливіших з отриманих нагород - це Статус-нагорода "Підприємство року 2018" - за бездоганну ділову...

Детальніше
 
15.01.2019
ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ: ЩО ЦЕ НАСПРАВДІ…

"Репутація - це гарантія, за яку люди платять гроші" - Барух Лев, Школа бізнесу Штерна при Університеті Нью-Йорка.

Важливість ділової репутації для процвітання бізнесу часто недооцінюється. Пов'язано це в т. ч. з тим, що це поняття оповите безліччю помилок. Тому першочергове завдання кожного, хто бажає отримати від репутації вигоду - розібратися, що ж це таке насправді.

Отже, ділова репутація - це громадська оцінка, загальне або...

Детальніше
 
18.12.2018
ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЦЕРКІВВОДА" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018": НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ!

Незабаром Новий рік – це час, коли підводять підсумки року що минув. Цей рік знов не залишив підприємство "БІЛОЦЕРКІВВОДА" без нагород.

Приємним моментом у 2018 році –стало те, що на початку листопада наша компанія отримала статус "Підприємство року 2018" за бездоганну ділову репутацію серед групи кращих підприємств України об’єднаних Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" за підсумками роботи за 2018...

Детальніше
 
04.10.2018
БІЗНЕС-ФОРУМ КЕРІВНИКІВ У МЮНХЕНІ (НІМЕЧЧИНА) 28 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ

28 листопада 2019 року оркомітет міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих" спільно з міжнародним рейтинговим агенством "Standard Chartered Rating GmbH" планують провести міжнародний бізнес-форум керівників підприємств, які стали лауреатами номінаціі "Підприємство року-2018 за бездогану ділову репутацію".

В рамках форому плануется відвідати гігант світового автопрому завод та музей BMW у Мюнхені, який є яскравим прикладом...

Детальніше
 
15.06.2018
ПАРК ВІДПОЧИНКУ "ВЕРХОЛИ" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2017"

Релакс Парк "Верхоли" отримав статус "Підприємство року 2017" за результатами комплексного індексного аналізу показників компанії Standard Chartered Rating GmbH International.

Релакс-парк "Верхоли" створений, як компанія з бездоганною високою репутацією. Статус "Підприємство року 2017" є міжнародним сертифікатом, підтвердженим "Міжнародною рейтинговою асоціацією" (Гонконг).

Парк відпочинку "Верхоли"...

Детальніше
 
15.03.2018
БЕЗДОГАННА ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ!

За бездоганну ділову репутацію Ліга Кращих нагороджує кращі підприємства України та присвоює статус "Підприємство року". Даний статус є почесною міжнародною нагородою та являє собою відображення репутаційного кейсу підприємства за минулий рік.

Що ж таке Ділова Репутація?

Ділова репутація - це зформована думка про підприємство на ринку споживачів (партнерів), яка базується на певних критеріях у свідомості самих споживачів (клієнтів,...

Детальніше
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter