Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
Знайдіть Ваше підприємство
в переліку переможців рейтингу
Наприклад ТОВ "Немиров" або ЄДРПОУ 72567891
 
 
25.03.2019
ПАРК ВІДПОЧИНКУ "ВЕРХОЛИ"
Парк відпочинку "Верхоли" подібний до Малої Швейцарії на території Полтавської області - заміського готельно-ресторанного комплексу VerholyRelaxPark! Швейцарський дизайн в стилі шале став лейтмотивом всього комплексу. За простотоюі стислості ліній, ретельний відбір натуральних матеріалів і ергономічна організація житлового простору котеджів і приміщень приховано трудомісткою роботою дизайнерів і професійних готельєрів.
Перейти на сайт
 
24.03.2019
ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЦЕРКІВВОДА"
Секрет успіху кожної компанії – це злагоджена робота співробітників та керівництва. "БІЛОЦЕРКІВВОДА" увійшло до складу членів кращих підприємств України під єдиним брендом "Підприємство року", що офіційно підтверджено міжнародною асоціацією "International Rating Association" (Гонконг), європейською авторитетною агенцією "Standard Chartered Rating GmbH" (Німеччина) та національною аналітичною компанією "Summit International Awards" (Україна).
Перейти на сайт
 
24.03.2019
ТОВ «ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО "ДОСВІД"
ТОВ "Охоронно-детективне агентство "Досвід" нагороджено Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018" За бездоганну ділову репутацію та досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики України.
Перейти на сайт
 
21.03.2019
ТОВ ГРУПА ОХОРОНИ БІЗНЕСУ "МЕРКАТУС"
Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018" за бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики України, нагороджено Товариство з обмеженою відповідальністю "Група охорони бізнесу "Меркатус".
Перейти на сайт
 
20.03.2019
ГРУПА КОМПАНІЙ «ХАТІСА»
Кожне підприємство із сім’ї "Хатіса" було відзначене від Міжнародного економічного рейтингу "Ліга кращих" почесною нагородою "The Enterprise of the Year 2018" за бездоганну ділову репутацію, досягнення переваг над конкурентами та здобуття лідируючих позицій серед підприємств в Україні. Керівник групи компаній – Ковальська Юлія Віталіївна, як талановитий керівник за досягнення високих цілей, реалізацію успішної стратегії, втілення сміливих ідей та натхнення команди нагороджено Почесною міжнародною відзнакою – Сертифікатом "Керівник року України 2018".
Перейти на сайт
 
10.01.2019
ООО «ФАКТОРИНГ ФИНАНС» ПОБЕДИЛО В НОМИНАЦИИ «ПРЕДПРИЯТИЕ ГОДА 2018»
По данным Международного экономического рейтинга «Ліга Кращих» ООО «Факторинг Финанс» победило в номинации «Предприятие года 2018», а директор ООО «Факторинг Финанас» Гусев Дмитрий Сергеевич победитель в номинации «Руководитель года 2018».
Перейти на сайт
 
01.08.2018
ПРАТ «ОБЛАСНА СТОМАТОЛОГІЧНА ПОЛІКЛІНІКА» — ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2010-2018
Акціонерне товариство "Обласна стоматологічна поліклініка" — провідний стоматологічний заклад області, який з 1960 року надає якісну висококваліфіковану спеціалізовану стоматологічну допомогу населенню Вінницької області. У 2010-2018 рр. за даними Державного комітету статистики України поліклініка входить до «Ліги Кращих», отримавши статус «Підприємство року».
Перейти на сайт
 
11.04.2016
ДП НДІБК «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2015»
Міжнародний економічний рейтинг "Ліга кращих" за даними статистичної звітності за 2015 рік визнав одним з кращих ДП НДІБК, та надав Статус-нагороду "Підприємство року 2015".
Перейти на сайт
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter