Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
Знайдіть Ваше підприємство
в переліку переможців рейтингу
Наприклад ТОВ "Немиров" або ЄДРПОУ 72567891
 
 
05.12.2019
ОНОВЛЕННЯ ТА ПЕРЕЇЗД НА НОВИЙ ХОСТИНГ НАШОГО САЙТУ "ЛІГА КРАЩИХ"

7 грудня 2019 року наш інтернет портал, отримавши новий дизайн та покращену систему пошуку у відображенні рейтингу Лідерів Економіки України, переміщується на новий більш швидкий хостинг.

Оновлений сайт "Ліга Кращих" отримує нову адресу, а саме - "businessukraine.biz.ua".

Для користувача це означає:

- можливість більш швидкого завантаження сторінок,

- більш швидкий пошук підприємства у рейтингу Кращих...

Детальніше
 
03.10.2019
10 КЛЮЧОВИХ ПОКАЗНИКІВ ДЛЯ ОЦІНКИ ДІЛОВОЇ РЕПУТАЦІЇ З ДОСВІДУ США

Чому в питаннях, що стосуються ділової репутації варто орієнтуватися на Західних підприємців? Уже хоча б тому, що їх досвід в цій області обчислюється сотнею з гаком років.

Погляньте, наприклад, на 10 ключових факторів, які обов'язково враховуються американськими фахівцями при оцінці ділової репутації підприємства.

Етична сторона. Єдність поглядів допомагає перетворити клієнтів в справжніх друзів. Але тільки, якщо компанія реально...

Детальніше
 
26.09.2019
ТОВ ГРУПА ОХОРОНИ БІЗНЕСУ "МЕРКАТУС" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018"

Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018" за бездоганну ділову репутацію та за досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики України, нагороджено Товариство з обмеженою відповідальністю "Група охорони...

Детальніше
 
10.09.2019
НОВИЙ СЕЗОН «РЕЙТИНГИ 2019» — НОВИЙ ДИЗАЙН СТАТУС-НАГОРОДИ «ПІДПРИЄМСТВО РОКУ»

Дозвольте собі бути Лідером !!!

Зустрічаємо новий сезон "Рейтинги 2019" з новою нагородою! Статус-нагорода «Підприємство року 2019» - спеціальна почесна нагорода, вручається виключно підприємствам, які увійшли до ТОП компаній за результатами проведеного рейтингування.

Статус-нагорода «Підприємство року»:

- фіксує головні досягнення підприємства за минулий рік,

- формує імідж...

Детальніше
 
09.09.2019
СВЯТКУВАННЯ 10-ОЇ РІЧНИЦІ ГРУПИ КОМПАНІЙ «ХАТІСА» З УРОЧИСТИМ НАГОРОДЖЕННЯМ!

24 травня 2019 року в банкетній залі «Братислава» в м.Київ відбулась Урочиста Церемонія нагородження на честь 10-ої річниці Групи компаній «Хатіса».

Кожне підприємство із сім’ї «Хатіса» було відзначене від Міжнародного економічного рейтингу «Ліга кращих» почесною нагородою «The Enterprise of the Year 2018»» за бездоганну ділову репутацію, досягнення переваг над конкурентами та здобуття...

Детальніше
 
28.08.2019
ТОВ ОХОРОННО-ДЕТЕКТИВНЕ АГЕНТСТВО "ДОСВІД" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018"

ТОВ "Охоронно-детективне агентство "Досвід" нагороджено Статус-нагородою та міжнародним сертифікатом-підтвердження "Підприємство року 2018"

За бездоганну ділову репутацію та досягнення переваг над конкурентами, що підтверджено Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" в Україні та Німецьким рейтинговим агентством Standard Chartered Rating (Стандарт Чартерід Ретінг) в Євросоюзі, за даними державних органів статистики...

Детальніше
 
12.07.2019
ЦІКАВЕ ДЛЯ ВЛАСНИКІВ БІЗНЕСУ!

Ділова репутація бізнесу починається з ідеології компанії. Маючи ідеологію успішного підприємства необхідно грамотно підходити до створення, розвитку та обліку репутації компанії. Найвідоміші підприємства світу знають історію своїх компаній, до того ж історія великих держав відома саме через відомі компанії з досконалою діловою репутацією.

Ліга Кращіх з 2012 року веде облік ділової репутації підприємств України. Статус "Підприємство року" - це облік...

Детальніше
 
11.05.2019
ЗУСТРІЧАЙМО ЛІТО З ГАРНИМ НАСТРОЄМ ТА В ДРУЖНІЙ КОМПАНІЇ!

Попереду літо - саме той період, коли всі мріють про відпуску....

В цей момент важливо, як ніколи, об'єднати колектив в більш дружню команду та показати кожному з членів єдиної команди, що він вносить важливий вклад в розвиток підприємства! Статус-нагорода "Підприємство року" - це яскравий привід для маленького літнього корпоративу, де кожен відчує свою причатність к великій справі і місії підприємства!

Здобутків Вам та розвитку!

Завжди...

Детальніше
 
18.02.2019
СВЯТКУВАННЯ 14-ОЇ РІЧНИЦІ КОМПАНІЇ "НОВЕ ЖИТТЯ" З ВРУЧЕННЯМ СТАТУС-НАГОРОДИ "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018"

19 січня 2019 року відбулося урочисте святкування 14 річниці компанії НОВЕ ЖИТТЯ за участі ЧК Ордена Діамантових Директорів, в Центрі культури і мистецтв Національного Технічного Університету КПІ, м. Київ. Компанії були вручені важливі державні нагороди, що підтверджують лідируючі позиції на ринку, висока якість продукту і професіоналізм партнерів.

Одна з найважливіших з отриманих нагород - це Статус-нагорода "Підприємство року 2018" - за бездоганну ділову...

Детальніше
 
15.01.2019
ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ: ЩО ЦЕ НАСПРАВДІ…

"Репутація - це гарантія, за яку люди платять гроші" - Барух Лев, Школа бізнесу Штерна при Університеті Нью-Йорка.

Важливість ділової репутації для процвітання бізнесу часто недооцінюється. Пов'язано це в т. ч. з тим, що це поняття оповите безліччю помилок. Тому першочергове завдання кожного, хто бажає отримати від репутації вигоду - розібратися, що ж це таке насправді.

Отже, ділова репутація - це громадська оцінка, загальне або...

Детальніше
 
18.12.2018
ПІДПРИЄМСТВО "БІЛОЦЕРКІВВОДА" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2018": НАМ Є ЧИМ ПИШАТИСЯ!

Незабаром Новий рік – це час, коли підводять підсумки року що минув. Цей рік знов не залишив підприємство "БІЛОЦЕРКІВВОДА" без нагород.

Приємним моментом у 2018 році –стало те, що на початку листопада наша компанія отримала статус "Підприємство року 2018" за бездоганну ділову репутацію серед групи кращих підприємств України об’єднаних Міжнародним економічним рейтингом "Ліга Кращих" за підсумками роботи за 2018...

Детальніше
 
04.10.2018
БІЗНЕС-ФОРУМ КЕРІВНИКІВ У МЮНХЕНІ (НІМЕЧЧИНА) 28 ЛИСТОПАДА 2019 РОКУ

28 листопада 2019 року оркомітет міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих" спільно з міжнародним рейтинговим агенством "Standard Chartered Rating GmbH" планують провести міжнародний бізнес-форум керівників підприємств, які стали лауреатами номінаціі "Підприємство року-2018 за бездогану ділову репутацію".

В рамках форому плануется відвідати гігант світового автопрому завод та музей BMW у Мюнхені, який є яскравим прикладом...

Детальніше
 
15.06.2018
ПАРК ВІДПОЧИНКУ "ВЕРХОЛИ" — "ПІДПРИЄМСТВО РОКУ 2017"

Релакс Парк "Верхоли" отримав статус "Підприємство року 2017" за результатами комплексного індексного аналізу показників компанії Standard Chartered Rating GmbH International.

Релакс-парк "Верхоли" створений, як компанія з бездоганною високою репутацією. Статус "Підприємство року 2017" є міжнародним сертифікатом, підтвердженим "Міжнародною рейтинговою асоціацією" (Гонконг).

Парк відпочинку "Верхоли"...

Детальніше
 
15.03.2018
БЕЗДОГАННА ДІЛОВА РЕПУТАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ!

За бездоганну ділову репутацію Ліга Кращих нагороджує кращі підприємства України та присвоює статус "Підприємство року". Даний статус є почесною міжнародною нагородою та являє собою відображення репутаційного кейсу підприємства за минулий рік.

Що ж таке Ділова Репутація?

Ділова репутація - це зформована думка про підприємство на ринку споживачів (партнерів), яка базується на певних критеріях у свідомості самих споживачів (клієнтів,...

Детальніше
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter