Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
Шляхи і кроки до мети
Підприємства лідери
 
ШЛЯХИ ДОСЯГНЕННЯ МЕТИ
Засновник Віртуального Благодійного Фонду, Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих», працює напряму з підприємствами-лідерами економіки нашої країни. Оргкомітет рейтингу в письмовому вигляді вирішив донести суть Ініціативи «Крок до мрії 2012» безпосередньо до керівників, директорів і начальників підприємств, номінованих на отримання нагород рейтингу «Ліга Кращих».
Проект «Крок до мрії» ґрунтується на добровільному рішенні людей, на їхньому бажанні та можливостях. Кожні 10 грн. наближають одну людину до реалізації її мрії, повертають до максимально повноцінного життя в соціальному суспільстві.
КРОКИ, ЩО СТАЛИ ЗАПОРУКОЮ УСПІХУ
1. Раціональність використання Благодійних коштів
Гроші зараховуються безпосередньо на рахунок організатора під конкретний проект, чесно, без використання будь-яких відсотків від благодійності на розвиток проекту. Щодня на сайті відображається розмір поточної зібраної суми. Після накопичення повної суми купується те, на що ці кошти збиралися.
2. Допомога конкретній людині
Проект взяв на себе відповідальність за групу людей з найважчим рівнем травми спинного мозку — переломом шийних хребців. Фонд допомагає одній конкретній людині в реалізації її мрії стати фізично більш незалежною (Ініціатива «Крок до мрії 2012»). Після повноцінного здійснення задуманого проект допомагає наступній людині і т.д.
3. Обґрунтованість вибору мрії
Допомагати в першу чергу відповідальним людям, які вміють тверезо мислити. Людям, котрі знають, що можуть бути корисні, котрі розвиваються, вчаться, шукають шляхи й виходи із ситуації, що склалася, і не перестають вірити й сподіватися. Людям, які борються за своє повноцінне життя і готові бути корисні власній сім'ї й суспільству.
4. Значимість дій
Зробити не щось маленьке, а щось значуще, завдяки чому людина відчує багатогранність життя і стане незалежною; звільнити її від фізичних бар'єрів, у яких вона опинилася через травму. Можливість вільного пересування і повернення в соціальний світ допоможе цій людині долати всі інші перешкоди самостійно, при цьому вона зможе працювати і заробляти.
5. Добровільність внесків
Хто скільки хоче, хто скільки може. Все починається з 1 гривні, з 10, зі 100 гривень і т.д. Кожен із нас часом не замислюється, куди він витратив 10 грн., а для Ініціативи «Крок до мрії 2012» кожна гривня стає маленьким етапом реалізації мети - кроком до чиєїсь мрії.
6. Колективна відповідальність
Тільки спільними зусиллями, об'єднавши можливості, можна досягнути поставленої мети — зібрати потрібну суму і здійснити задумане.
7. Послідовність дій
Головне — лише розпочати реалізовувати бажане. У процесі здійснення конкретних кроків відкриваються нові можливості й надаються різноманітні шляхи вирішення всіх питань.
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter