Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
Питання-відповідь
Підприємства лідери
 
Досить часто у людей, що задіяні або готові взяти участь у благодійності, виникають питання, на які не завжди є відповіді. Оргкомітет надасть всю необхідну інформацію щодо роботи Віртуального Благодійного Фонду.
Ставте питання, пишіть свої побажання та пропозиції на e-mail: krok_do_mriy@businessukraine.net
ЗАПИТАННЯ Й ВІДПОВІДІ
Чи справді гроші підуть на допомогу конкретній людині?
Сам проект передбачає здійснення мрії однієї конкретної людини - Ускова Олександра. Кошти накопичуються на розрахунковому рахунку до збору повної суми для придбання інвалідного візка з електроприводом GennyTM 2.0 Urban , після чого, без проміжних інстанцій, гроші будуть перераховані фірмі-виробнику візків Genny Mobility.
Як перевірити використання благодійних коштів?
Проект надає повну відкриту інформацію про кошти на рахунку Ініціативи «Крок до мрії 2012».
На головній сторінці Проекту є табло, що відображає суму зібраних коштів. Щотижня ця сума підтверджується випискою з банку, яка розміщується в розділі «Крок до мрії 2012».
Кошти, що надійшли на рахунок, є благодійними, не обкладаються податком і мають цільове призначення: придбання інвалідного візка з електроприводом GennyTM 2.0 Urban для Ускова Олександра.
За рахунок чого живуть люди, котрі забезпечують роботу Віртуального Благодійного Фонду?
Проект заснований та існує за підтримки Міжнародного економічного рейтингу «Ліга Кращих». Фонд реалізовує свою діяльність, використовуючи людські, матеріальні та технічні ресурси співробітників Оргкомітету рейтингу. Також у здійсненні Ініціативи бере активну участь Олексій Іванко, котрий є віддаленим працівником рейтингу і одним з ініціаторів створення проекту «Крок до мрії».
Організатори Фонду на даний момент ставлять перед собою мету допомогти Олександру Ускову, зібрати потрібну суму коштів для придбання йому інвалідного візка з електроприводом GennyTM 2.0 Urban.
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter