Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
Благодійність
Підприємства лідери
 
А почалося все із документального сюжету на телеканалі СТБ....
Побачивши якось увечері програму про Іванка Олексія та почувши історію його життя, яка призвела до обмеження фізичних можливостей, Президент Міжнародного економічного рейтингу, Конарівський Віктор Вікторович, зв'язався з телеканалом і журналістом, котрий зняв цей сюжет. Віктор з'ясував телефон Іванка Олексія і зателефонував йому. Запитав, чим він може допомогти, і запропонував роботу в своїй компанії. Так в офісі "Ліга кращих" з'явився перший віддалений співробітник з обмеженими фізичними можливостями.
Після знайомства з життям Олексія, заглибившись у його проблему з обмеженою фізичною незалежністю й суцільними перешкодами в пересуванні, Оргкомітет рейтингу організував першу благодійну Ініціативу "Зупинись... і Озирнись..." ("Крок до мрії Олексій") для Олексія Іванка. Метою Ініціативи стала реалізація мрії Олексія: придбання інвалідного електровізка (Meyra, Німеччина, модель 2.322 Optimus2, варіант збірки-15км/год, дальність 100км), який забезпечив би йому свободу пересування.
Оргкомітет рейтингу розіслав листи номінантам Міжнародного економічного рейтингу "Ліга Кращих" із закликом про допомогу, і вже через кілька місяців потрібна сума у 80 000 грн. була зібрана. Відгукнулося більше ста підприємств. На рахунок переводили і по 10грн., і по 100грн., і по кілька тисяч гривень. Візок купили безпосередньо на заводі-виробнику, з гарантійним обслуговуванням.
Неймовірно, але вже через тиждень після придбання візка ця людина, завдяки бажанню, роботі й більшій свободі пересування, орендувала собі те житло, яке повністю їй підходить. Зараз Олексій живе в нашому суспільстві повноцінно й самостійно, забувши про "одиночну камеру", в якій він провів більше 10 років без можливості звідти виходити.
blagodiynist
Олексій Іванко живе в сучасній новобудові з великим ліфтом і пандусом; у будь-який момент може спокійно і самостійно виїхати з дому, з'їздити в магазин, на ринок, в лікарню, в кіно, в парк, у ліс, навіть у Київ.
Віртуальний Благодійний Фонд вдало реалізував поставлену перед собою Ініціативу "Крок до мрії Олексій".
По закінченні проекту "Крок до мрії Олексій" телеканал СТБ зняв репортаж про Олексія Іванка та взяв інтерв'ю у голови Огкомітету рейтингу "Ліга Кращих" Конарівського Віктора Вікторовича:
Спільними силами ми можемо допомогти й іншим людям знайти своє Життя!
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter