Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
Благодійність
Підприємства лідери
 
Вітаємо, шановний друже!
Ви зайшли на сторінку Віртуального Благодійного Фонду, проектом якого є Ініціативи «Крок до мрії»!
Мета проекту — допомогти конкретній людині з її непереборною перешкодою: дати їй фізичну незалежність і повернути свободу пересування.
Успіх першої ініціативи у допомозі Олексію Іванку в 2011 році довів організаторам Фонду важливість і необхідність подібних дій у справі допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями.
Вже в 2011 році Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих» працевлаштував Олександра Ускова як співробітника віддаленої роботи, який з травмою спинного мозку шийного відділу і з обмеженими можливостями пересування залишається сповнений енергії й позитиву. Дружина та дитина Олександра дають натхнення на працю, сповнюють серце відчуттям радості буття. Він має неймовірну силу волі. Його мрія про повноцінну фізичну свободу пересування може стати реальністю завдяки нашим спільним зусиллям!
Приєднуючись до Ініціатив «Крок до мрії», ми робимо світ добрішим!
«Доброго дня! Мене звати Олександр Усков. Мені 31 рік, я інвалід 1-ої групи (пересуваюся за допомогою інвалідного візка), живу в Дніпропетровську.
Звертаюся до вас із надією на допомогу у придбанні сучасного інвалідного візка з електроприводом. На сьогодні державні соціальні служби не в змозі допомогти навіть частково. В мене є сім'я: дружина і 5-річний син. Я дуже хочу вести активний спосіб життя: займатися спортом, отримати освіту, подорожувати... Але для втілення всього цього мені потрібен сучасний засіб пересування.
У пошуках візка, котрий би ідеально підходив моїм фізичним потребам (оскільки руки в мене теж погано працюють), я ознайомився з моделлю, розробленою італійськими інвалідами, і зрозумів, що це — моя найбільша мрія. Але, зважаючи на високу вартість візка, сам я придбати його не в змозі, тому дуже сподіваюся на ваше розуміння й підтримку.
Із вдячністю й повагою, Олександр Усков»
blagodiynist
Модель інвалідного візка з електроприводом можна побачити тут: gennymobility.com facebook.com/paolo.badano/photos_stream
ЯК ПРАЦЮЄ ВІРТУАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД
Ми щиро вдячні вам за виявлену увагу до Ініціативи Віртуального Благодійного Фонду «Крок до мрії Олександр». Якщо ви знаходитесь на цій сторінці сайту, значить вас не залишила байдужим історія нашого підопічного Олександра Ускова. Його Мрія — інвалідний візок з електроприводом: gennymobility.com facebook.com/paolo.badano/photos_stream
Розрахунковий рахунок Ініціативи «Крок до мрії Олександр» та реквізити банку для накопичення благодійних коштів для Олександра Ускова:
Банк «ПриватБанк», МФО 305299, р/р 4405 8858 2549 5598, ИНН 2990318130.
Ми озвучили біду. Хто хоче чути — почує. Хто хоче допомогти — допоможе.
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter