Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
 
Дотримуючись правила соціальної відповідальності бізнесу та багатовікових традицій меценатства в Україні, Міжнародний економічний рейтинг «Ліга Кращих» допомагає здійснити Мрію, заснувавши Віртуальний Благодійний Фонд.
Віртуальний Благодійний Фонд - це реалізація окремих благодійних проектів здійснення реальної Мрії однієї людини. Фонд розвивається за підтримки рейтингу «Ліга Кращих» та підприємств-лідерів економіки нашої держави.
Допомога має бути адресною, а цілі та дії - конкретними. Беручи це до уваги, ми створили проект «Крок до мрії», в якому допомагаємо конкретним людям вирішувати їхні проблеми.
Бажання середньостатистичної працюючої людини, як правило, прямо пропорційні її рівню самовдосконалення й пізнання світу навколо. Ми чудово розуміємо, що є такі люди, котрі хотіли б жити, як усі, та через власні фізіологічні особливості й жорстокість суспільства не можуть заробити на свою мрію. Але ж у них, як і в нас, також є мрії... Правда, їхні мрії дещо інші: це найкращий інвалідний візок за 16 000 євро, повне зібрання творів Толстого шрифтом Брайля, це бажання просто торкнутися долонею морської води або побачити океан не тільки на картинці...
Більшість людей хотіли б допомогти і мають таку можливість, але через свою зайнятість залишають «добрі справи» на потім. Ми впевнені, що Ви теж небайдужі до долі інвалідів та станете учасниками Ініціатив «Крок до мрії» разом з нами!
Ініціативи «Крок до мрії» - це проекти конкретної допомоги людям з обмеженими фізичними можливостями, важкими травмами спинного мозку. Потрапити в таке становище може кожен щомиті, ким би він не був, - вибратися можуть одиниці.
Ми живемо в той час, коли всі звикли покладатися самі на себе. Але є люди, що вірять у диво, і для них ця віра в житті залишається чарівною казкою. Саме Ви можете стати частинкою великого чуда для однієї людини, мрія якої не залишить Вас байдужим.
Благодійна Ініціатива з Вами на чолі може допомогти конкретним людям. Ми готові йти разом з Вами до нашої мети- до здійснення мрії. А за здійсненням мрії завжди слідує щастя!
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter