Ліга кращих
Спільнота "Ліга Кращих"
Увійти
Вийти
Зареєструватися
Забули пароль
Мета проекту
Підприємства лідери
 
Зараз існує багато різних благодійних ініціатив, спрямованих на допомогу інвалідам. Наш проект був створений для допомоги конкретним людям, а на даний момент - одній конкретній людині.
На сьогодні ми не ставимо за мету вирішити глобальні проблеми людей з обмеженими можливостями, такі як лікування чи медична реабілітація. Ні! Ми хочемо здійснити мрію, зробити те, що в наших силах, і зробити це повністю на 100%.
Наша мета - дати простим людям, котрі опинилися в інвалідному кріслі, можливість повернутися до повноцінного соціального життя, як це було до травми. В кожному індивідуальному випадку ми прагнемо допомогти людині подолати той бар'єр, з яким самій їй не впоратися, і, позбувшись якого, людина своїми силами зможе повернутися до суспільного життя.
Для цього, у більшості випадків, потрібно лише одне - елементарна фізична незалежність людини-інваліда від інших. І все!
Комусь для цього необхідний якісний сучасний електровізок (http://www.gennymobility.com, Meyra Optimus 2 і т.д.), комусь - допомога в працевлаштуванні, комусь - персональний комп'ютер та ін. І вже через півроку життя цієї людини стає іншим, змінюється. Потрібна лише допомога від одного, кількох або сотень людей в єдиному глобальному питанні..... Всі інші проблеми людина вирішить самостійно. У цьому ми переконалися, втіливши в життя мрію Олексія Іванка.
За статистикою в Україні близько 3 млн. інвалідів. Згідно з інформацією головного управління праці та соціального захисту населення Київської міської державної адміністрації, станом на 1 листопада 2012 р. тільки в Києві налічувалося 8583 спинальників та опорників - людей з обмеженими фізичними можливостями.
Зупиніться завтра на вулиці, хоча б на мить, і озирніться. Чи побачите Ви хоч одну людину на інвалідному візку? Ні! Їх начебто немає в нашому житті. Більшість таких людей просто замуровані у власних квартирах на довічний термін, приречені жити в замкнутому просторі без можливості вийти на вулицю й глянути на навколишній світ.
Спільними зусиллями ми можемо повернути хоча б частину з них у соціальне життя.
 
 
Реєстрація
+
*
Логін
*
Пароль
*
E-mail адреса
*
E-mail адреса повторно
 
Назва підприємства
 
Вхідний номер листа
*
Поля позначені зірочкою обов'язкові до заповнення
Відновлення паролю
+
Вкажіть Ваш Логін
Вкажіть Ваш E-mail
*
На Вашу поштову адресу буде надіслано лист з паролем.
Вхід
+
 
 
waiter